2. Női MK: megszenvedett a sikerért, de kupagyőztes az ETO! | hetmeteres.com
  3. Index - Sport - Érdi kézi: milliárdok mentek el egy életképtelen modellre
  4. ÉRDARÉNA - ÉRD - Győri AUDI ETO KC
  5. Bajnoki program, NB I női

5–9 12. perc: Győri blokk után Groot indul, passzol Brattsetnek, újabb könnyű győri gól. 3–9 11. perc: Groot labdát szerez, indítja Kristiansent, aki nem hibázik. Lavko töri meg az érdi gólcsendet. Amorim átlövésből felel. 3–8 10. perc: Krpezs-Slezák éles szögből a rövidbe lőne, de Grimsbö nem mozdul el onnan. Knedlíková jóval kedvezőbb helyzetből kanyarodik be, és a gólja után Szabó Edina időt kér. 2–6 9. perc: Ezúttal Groot lövi be a hetest Foggeának. Lavko belemegy Görbiczbe. Knedlíková a szélről növeli az ETO előnyét. 2–5 8. perc: Grimsbö véd egy kényszerből eleresztett lövést, majd a lerohanás végén hetest harcol ki az ETO. 7. perc: Oftedal betörését hétméteres és Tóth kiállítása kíséri. Görbicz a bal felsőbe lő, Foggeának nem volt esélye. 2–3 6. perc: Grimsbö védi Tóth lövését, Kristiansen mellé lő, Janurik indítása után Lassource szerez ziccergólt. 2–2 5. perc: Oftedal betörése után Janurik véd, de a kipattanó Brattseté, aki már betalál. 1–2 4. perc: Krpezs-Slezák felkanyarodik a szélről és mellé lő.

Biohair érd

Lavko lövése is beakad. Krpezs-Slezák labdaszerzésből talál be. 12–16 21. perc: Krpezs-Slezák lövését védi Grimsbö, majd belül átszaladva szerzi meg a kipattanót a szerb szélső. Hansen szabályos gólt szerez. 9–15 20. perc: Janurik védi Pintea közeli lövését, de büntető jön. Oftedal becsapja Foggeát, a jobb alsót választja. 9–14 19. perc: Tomori talpról mellé lő. Lavko betör, hetes. Krpezs-Slezák lövését Kiss Éva elsőre védi, a kipattanó után viszont már tehetetlen. 9–13 18. perc: Krpezs-Slezák éles szögből megint megpróbálja, és a hosszú alsóba talál. 8–13 17. perc: Oftedal belemegy Lavkóba. Jerábková gólját Hansen bombája követi. 7–13 16. perc: Lavko a bal felsőt veszi célba, de Grimsbö odaér. perc: Pintea beáll az ETO-ba, és egyből gólt is lő. Eladja a labdát az Érd, Kristiansen átrobog a rendezetlen ellenfélen, és lapos lövéssel betalál. 6–12 14. perc: Két átlövésgól, előbb Amorimtól, majd Jerábkovától. 6–10 13. perc: Lassource a szélről becselezi magát, gól. Oftedal szabaddobása után Jerábková lop labdát és kihasználja a ziccert.

Női MK: megszenvedett a sikerért, de kupagyőztes az ETO! | hetmeteres.com

érd audi eto

Index - Sport - Érdi kézi: milliárdok mentek el egy életképtelen modellre

audi eto érd 5

ÉRDARÉNA - ÉRD - Győri AUDI ETO KC

:( De én nem láttam sajnos a meccset, csak a tudósítást a Nemzeti Sportban! :P gunji jackdaw 2018. 22 59 Biztos nem az utolsó, ha tavasszal TMA sem talált fogni valót rajta, csak cibálni tudta az oroszlán bajszát. Valószínűleg soha nem tudjuk meg, miért ennyire mozdíthatatlan. Rá szvsz ez a szó illik: Ámok. És ez csak egy vélemény, ami egyelőre még szabad. Előzmény: Bamberg58 (58) Bamberg58 58 Az Edina saga újabb évada kezdődött a NSO oldalán. Signaté nyíltan kitálalt. A kérdés, hogy hány évad lesz még vagy már ez az utolsó? jamaica2 2018. 30 54 Érdekes, hogy Szabó Laura sérülése nyomán egy fiatal tehetséggel töltik fel a megürült posztot fél évre a NEKA-ból. 2018. 01 0 1 53 A Schaztl testvérpár nagyon szép lányokból áll! Két nagyon klassz csaj! ;) Remélem véget ér az ellenségeskedés. Ezt sohasem szerettem! :( Nagy hajrá a két klubnak a jövőben! :) Előzmény: jamaica2 (52) 52 Tekauer távoztával a merev szembenállás is megszűnhet a két klub között és ez a hír ennek lehet a jele. Jelenleg a Fradi és az Érd adja a Magyar Női Válogatott alapját és a merev szembenállás helyett a jó versengő viszony a válogatott játékosainak kohézióját erősíti... cél eljutni Tókióba.

7. A fogfájós nyuszi

Az Érd a közelmúltban magabiztosan verte odahaza az EHF-kupa-győztes Siófokot, majd még ennél is simábban kapott ki – szintén saját otthonában – a Debrecentől. "Mi a szebbik arcát mutató Érdre készülünk – mondta Danyi Gábor, az Audi-ETO vezetőedzője. – Ezzel együtt nem lehet más a célunk, mint a két pont begyűjtése. Emellett még nagyon fontos, hogy tekintettel a sorozatos mérkőzésekre, az erőnket is jól be kell osztanunk. A Banik Most ellen hétvégén nagyon jó formát mutattunk, de azért bennünk van még a több száz kilométer buszozás is. Ez nem jelenthet továbbra sem kifogást, viszont az sem elvárható, hogy hatvan percen át sziporkázva játsszunk. Persze nem lesz baj, ha így történik, de ez azért nem a realitás. Higgadtnak, türelmesnek kell lennünk és akkor felőrölhetjük az érdiek ellenállását. " Ami biztos, hogy Veronika Kristiansen, Görbicz Anita és Kari Grimsbö még nem léphet pályára, viszont van esély arra, hogy a tavalyi Európa-bajnokság előtt megsérült Amanda Kurtovic ott legyen a keretben a ma esti meccsen.

Talán a cserepadunk hosszabb és jobban tudtam forgatni a játékosaimat. Kezdünk ráállni arra a tempóra, amit szeretnénk, de messzemenő következtetéseket még nem szabad levonni. Tesszük a dolgunkat, holnaptól már a Ljubjanára készülünk – nyilatkozta Danyi Gábor, a Győri Audi ETO KC vezetőedzője. – Fontos volt ez a meccs, hogy vissza tudjunk jönni, hiszen az utolsó meccsünk nem úgy sikerült, ahogy szerettük volna. Jól kezdtük a mérkőzést, aztán a huszadik perctől megfordult minden. A Győr elment négy góllal és onnan már nem tudtunk visszajönni és egyre csak nőtt a különbség a két csapat között. A második félidőben is meggyűlt a bajunk a beállóval, ezen javítanunk kell – értékelt az ÉRD irányítója, Tóth Gabriella. – Nagyon örülök a mérkőzés alakulásának, hiszen egy remek ÉRD ellen tudtunk ilyen jó teljesítményt nyújtani. A második félidőben még egy lapáttal rá tudtunk tenni a teljesítményünkre és összességében egy remek találkozót játszottunk – értékelt a mérkőzés legeredményesebb játékosa, a tíz gólt jegyző győri beálló, Kari Brattset.